Alışverişin Yarışma Hali Parmaklarim.com Yine Kazandırıyor

Kazandıran Parmaklar sloganı ile online dünyada yerini alan alışverişin yarışma hali parmaklarim.com çılgın bir yarışma ile yine karşımızda. Daha öncede 2 liraya fırın, lcd, tablet gibi birçok ürünü satan platformun ülkemizde benzer bir rakibi bulunmamakta, hatta dünya genelinde yaptığımız incelemede de sistem olarak (Gruplu Yarışma Sistemi) bir benzeri yok. Bu özelliği ile çok yakın zamanda büyük ses getireceğe benziyor. Zaten son çılgın yarışması ile kendinden epeyce bahsettirmeye başladı bile. Bugün saat 21.30’da başlayacak yarışma ile 49 TL’ye Yamaha Motor kazanabilirsiniz.

Parmaklarim.com, kulanıcılara oyunlaştırılmış elektronik ticaret anlayışı sunmak için mart 2014 ‘de Atanova İnternet Reklam Bilişim ve Pazarlama Ltd. Şti. tarafından kurulmuş. TEB Girişim Bankacılığı tarafından da desteklenen parmaklarim.com, kullanıcılarına elde etmek istedikleri her ürüne düşük fiyata ulaşma şansını verebilme düşüncesiyle hareket etmekte.

Parmaklarim.com, klasik e-ticaret mantığına, son yıllarda yaygınlaşan, eğlence, heyecan ve rekabet gibi kavramları ekleyerek alışveriş deneyimini farklılaştırıyor. İnternette Alışveriş deneyiminizi avantajlı şekilde değiştiren parmaklarim.com, müşterilerinin maksimum fayda ile eğlenmelerini sağlamayı hedeflemekte aynı zamanda farklı uygulamaları ile tekrar tekrar kazandırmaktad. Parmaklarim.com değişik temasıyla, günümüz e-ticaret sitelerindeki sıradanlığı değiştirerek yepyeni bir yaklaşımı kullanıcılarına sunmakta.

Parmaklarim.com ‘a nasıl üye olurum? Sistemin özellikleri nelerdir? Yarışmaya nasıl katılabilirim? gibi sorularınız varsa hazırladıkları video  ile bu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Siz de 49 TL’ye ben de motor istiyorum diyorsanız tıklayınız.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın