Audi ‘den Yepyeni Bir Teknoloji “SmartWatch”

Dünya’nın en iyi araba markalarından biri olan Audi hepinizi heyecanlandıracak bir hamle ile karşımıza çıkıyor. Bugüne kadar dayanıklı araç modelleriyle, performansıyla dikkatleri üzerine çeken lider marka, bu sefer SmartWatch çalışması ile gündem yaratmakta.

Tekonolojinin hızla geliştiği günümüzde özellikle akıllı telefonların yaygınlaşması ve mobilin öneminin daha da artması ile bugüne kadar bir çok yeniliğe imza atmış olan Audi, rakiplerinde bulunmayan bir yenilikle SmartWatch teknolojisini araç modelleri ile entegre ederek kullanıcıların işlerini daha da basitleştiriyor. LG ile ortaklaşa gerçekleştirdikleri SmartWatch ile araç sahipleri akıllı saat üzerinden birçok fomksiyonu kontrol edebilmekte.

Araç kapılarını açabiliyor, araca binmeden önce ısısını ayarlayabiliyor, araç kullanırken akıllı saatiniz ile telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Bunun gibi bir çok kolaylık Audi SmartWatch’ta sizleri bekliyor.

 

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın