Başlık Paranız Ne kadar? Merak Ediyor Musunuz?

Her geçen gün internet aleminde yeni fikirler, yeni uygulamalar daha da artarak karşımıza çıkıyor. Malum, yaz ayında olmamız ve düğün sezonunun açılması ile birlikte güzel ve eğlenceli bir örnekle keyfinizi yerine getirelim istedik.

Anadolu’nun birçok bölgesinde eskiden beri devam eden bir gelenek olan “Başlık Parası” dijital ortama taşındı. Kız babalarının, gelinlerin ve damat adaylarının merak ettiği soru olan “Başlık Param Ne Kadar” ‘ a yanıt bu site de veriliyor.

Gelin adayının yaşını, boyunu, fiziksel durumunu, eğitimini, mesleğini, yemek hünerlerini, yaşadığı şehiri, babasının özelliklerini, başka taliplerinin olup olmadığını ve daha önce izdivaç programına katılıp katılmadığını özelliklere girerek ne kadar başlık parası ödemeniz ya da istemeniz gerekir onu öğrenebiliyorsunuz.

Ciddiye alan olur mu bilmeyiz ama yapan arkadaşları mizahi anlayışları için tebrik etmekte yarar var 🙂

Ekran Resmi 2015-07-09 14.18.57

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın