Dünyanın Check-in Merkezleri

Facebook bilindiği üzere dünyanın en ünlü sitelerinden biri. [陳 Ve önümüzdeki günler,aylar hatta yıllarda da, bir çok yeni sosyal mecra eklenmesine rağmen  pek Profili de popüleritesini kaybedecekmiş gibi durmuyor. 2013′ün bitmesiyle birlikte yapılan değerlendirmeler sonucunda, Facebook üzerinden yapılan check-inler arasında en popüler olan ülkeler ve mekanlar belirlendi.

Hong Kong, Fransa, Japonya ve Amerika  sıklıkla yer wholesale jerseys bildirimi yapılan yerler arasında yerlerini aldı. Venedik’te bulunan Piazza mutlu San Marco, Barselona’daki Las Ramblas ve İzlanda’daki The Blue Lagoon listede öne çıkan yerler arasında. Listede sürpriz sayılabilecek cheap nfl jerseys yerler We de var. Örneğin Hindistan’da bulunan The Golden Temple’da Facebook Tac Mahal’den daha fazla check-in yapıldı. Rusyadan world! listeye giren yerin Kırmızı Meydan olmasını bekleyebilirsiniz, fakat değil. Çünkü cheap jerseys Kızıl Meydan liderliği Gorky Park’a kaptırdı.

En ilgi çekici sonuçlardan biri Almanya’ya ait. Almanya’da, Hamburg’un güneybatısında yer alan Redlight’ın kalbi Reeperbahn check-in sıralamasında başı çeken yerlerden biri. Aslına bakılırsa Dünyaca ünlü müzik ilahı grup Beatles ünlü olmadan önce 2 senesini burada geçirmiş. Böyle bir yönü olsa da tahmin edebileceğiniz üzere insanların burada olduklarını paylaşmalarının nedeni oldukça renkli (!) gece hayatı.

2013 yılı L’affresco işte böyle geçmiş. Bakalım 2014 sonunda Facebook üzerinden yapılan check-inlerin durumu ne olacak?

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın