EnterPrize Girşimcilik Yarışması’na Başvurular Devam Ediyor

Hemen hemen her gün ülkemizin dört bir yanından üniversitelerdeki öğrenci kulüplerinin birbirinden farklı etkinlik duyurularıyla karşılaşıyoruz. Çoğu birbirini tekrar eden etkinlikler olurken bir çoğu da farklılığı ve günümüz koşullarına uygun, gündemi yakalayan ve geleceğe yön verebilecek organizasyonlar olarak kendini belli etmekte.

Her yıl farklı projeleri ile gündemi yakalayan ve geleceğe yön veren Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bu yıl yine ses getirecek bir proje yarışması ile karşımızda. Diğer kulüplerde olduğu gibi kendini tekrar eden organizasyonlar yerine iş dünyasındaki mevcut durumu, gelecek trendlerini detaylı inceleyerek her yıl farklı projeler ile dikkatleri çekmekte ve öğrencilerin kariyer hedeflerine katkı sağlamakta.

Girişimcilik kavramının önem kazanmaya başladığı ülkemizde bu alana yönelik yatırımların hızla arttığı bu dönemde BUİK “EnterPrize Girişimcilik Yarışması” ile karşımızda. İlk olarak 2014 yılında hayalleri olan öğrenciler ile fikirlerinin hayata geçmesi arasında köprü olmayı vizyon edinen Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Girişimcilik Alt Kurulu tarafından düzenlenen bu yarışma elde ettiği başarı neticesinde şimdi tüm Türkiye’deki girişimci gençlere yönelik yapılmakta. Ülkemizin önde gelen birçok markasının desteklediği bu yarışma için son başvuru tarihi 10 Aralık 2014.

Eğer bir fikrin varsa ve içinde girişimcilik kanını taşıdığını düşünüyorsan bu proje tam sana göre. Vakit kaybetmeden sen de başvurunu yap ve hayallerine bir adım daha yaklaş.

Yarışma hakkında detaylı bilgi almak, ödüller hakkında merak ettiğin sorulara sevap bulmak ve başvurunu yapmak için EnterPrize Girişimcilik Yarışması’nın web sitesini ziyaret edebilirsin. Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

fikrimesai-bogazici-universitesi-isletme-ve-ekonomi-kulubu-enterprize-girisimcilik-yarismasi

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın