Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı’nda İkinci Adres İzmir

EticaretSEM ve TEB Girişim Evi tarafından organize edilen “Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı” nın ikinci ayağı 18 Kasım tarihinde İzmir’de Hilton Oteli’nde gerçekleşecek.

Yeni nesil ticaret dünyasının karpılarının açıldığı ve eticaret ekosisteminin her argümanının dillendirildiği konferansın açılış konuşmalarını Eticad Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Erdem, TEB Girişim Bankacılığı Müdürü İbrahim Coşkuner ve EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seda Kaya gerçekleştirecek.

Açılış konuşmasının ardından başlayacak ilk oturumda Keiretsu Forum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Aydonat Atasever, Ofix.com CEO’su Alptekin Yıldız, Fotometrik 360 Kurucusu Aydın Karadöller, TMOB’tan Ayça Güler ve Akakce.com CMO’su Ali Gürer konuşmacı olarak yer alıyor.

Birinci oturumun ardından verilen aranın ardından günün son oturumunda Gittigidiyor Genel Müdürü Gülfem Toygar, Aramex International Genel Müdürü Tolgahan Bulut, Paypal TR Grup Satış Müdürü Cenap Doğru, Webnak Genel Müdürü Cem Mimaroğlu, Bilginet GMY’si Mehmet Erdemi ve Vitringez.com Kurucusu Natali Yeşilbahar konuşmacı olarak yer alıyor.

İlki Ankara’da gerçekleştirilen “Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı” nın ikinci ayağı olan İzmir etkinliğinin ardından organizasyon 14 şehirde daha devam edecek. İzmir ve diğer şehirlerdeki etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayınız.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın