Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı’nda Üçüncü Adres İstanbul

EticaretSEM ve TEB Girişim Evi tarafından organize edilen “Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı” nın üçüncü ayağı 3 Aralık Çarşamba günü İstanbul’da  “İstanbul Morriott Asia Hotel” de gerçekleşecek.

Yeni nesil ticaret dünyasının karpılarının açıldığı ve eticaret ekosisteminin her argümanının dillendirildiği konferansın açılış konuşmalarını Eticad Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Erdem, TEB Girişim Bankacılığı‘ndan Devrim Ziya Tavil ve Atıf Ünaldı gerçekleştirecek.

Açılış konuşmasının ardından başlayacak ilk oturumda eticaretsem‘den Merter Özdemir, Aslanoba Capital‘den Hasan Aslanoba, Habertürk’ten Erkan Çelik, ofix.com CEO’su, Alptekin Yıldız, Sefa Merve‘den Mehmet Metin Okur ve akakce.com CMO’su Ali Gürer konuşmacı olarak yer alıyor.

Birinci oturumun ardından verilen aranın ardından günün ikinci oturumunda Setrow‘dan Eren Yalçındağ, Keiretsu Forum Türkiye‘den Aslı Işınak Gözören, Matbuu.com‘dan Onur Avşar, Pay U TR‘den Emre Güzer, PayPal TR‘den Cenap Doğru, TMOB’den Ayça Güler, Gittigidiyor.com‘dan Bahadır Kılıç ve Bilginet‘ten Tolga Yücel konuşmacı olarak yer alıyor.

İkinci oturumda en çok dikkat çeken konuklardan biri, Randy Williams tarafından 2000 yılında San Francisco’da “Nitelikli Yatırım Fırsatı Yaratan Kapsamlı Ortaklık” sloganıyla kurulan, 3 kıtada 31 şubesi ve 1400’ün üzerinde akredite – lisanslı yatırımcı üyesi bulunan dünyanın en büyük organize melek yatırımcı ağı olan Keiretsu Forum’un Türkiye Ofisi‘nin Genel Müdürü Aslı Işınak Gözören. Ülkemizdeki ekosistem içerisinde önemli bir yeri olan Keiretsu Forum Türkiye’nin Genel Müdürü Özören, “Yatırıma Ulaşmanın Yolu ve Keiretsu Forum’un Rolü” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek. Keiretsu Forum Türkiye son 2 yılda yapılan toplam 15.5 milyon liralık melek yatırımlarının içerisinde en yüksek yatırımı yapan kuruluş olarak dikkat çekmekte.

İkinci oturumun ardından günün son oturumu olan “Workshop Session” etabında Fotometrik 360 Kurucusu Aydın Karadöller, Gold Bilgisayar‘dan Yılmaz Bozan sahnede yerlerini alacaklar.

İlki Ankara’da ve ikinci ayağı da İzmir’de gerçekleştirilen “Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı” nın üçüncü ayağı olan İstanbul etkinliğinin ardından organizasyon 13 şehirde daha devam edecek. İstanbul ve diğer şehirlerdeki etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayınız.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın