Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı’nın İzmir Etabı Sona Erdi

EticaretSEM ve TEB Girişim Evi tarafından organize edilen “Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı” nın ikinci ayağı dün İzmir’de Hilton Oteli’nde gerçekleşti.

Yeni nesil ticaret dünyasının karpılarının açıldığı ve eticaret ekosisteminin her argümanının dillendirildiği konferansın açılış konuşmalarını Eticad Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Erdem, TEB Girişim Bankacılığı Müdürü İbrahim Coşkuner ve EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seda Kaya gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasının ardından başlayan ilk oturumda Keiretsu Forum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Aydonat Atasever, Ofix.com CEO’su Alptekin Yıldız, Fotometrik 360 Kurucusu Aydın Karadöller, TMOB’tan Ayça Güler ve Akakce.com CMO’su Ali Gürer konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Birinci oturumun ardından verilen aranın ardından günün son oturumunda Gittigidiyor Genel Müdürü Gülfem Toygar, Aramex International Genel Müdürü Tolgahan Bulut, Paypal TR Grup Satış Müdürü Cenap Doğru, Webnak Genel Müdürü Cem Mimaroğlu, Bilginet GMY’si Mehmet Erdemi ve Vitringez.com Kurucusu Natali Yeşilbahar konuşmacı olarak sahnede yerlerini aldılar.

Dün gerçekleştirilen konferansın ayrıntıları için “Eticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı Notları” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın