Eventz İle En Güzel Etkinlikleri Kaçırma

Eventz, Android  ve IOS cihazlarınız için geliştirilmiş gece hayatından uzak kalmak istemeyenlere güncel bir etkinlik takvimi sunan bir etkinlik takip uygulaması.

Eventz uygulaması Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde son sınıfta eğitimini sürdüren üç öğrenci tarafından geliştirilmiş., Üç gencin tamamen kendi imkanları ile geliştirdikleri bu uygulama, yakın zamanda yatırımcıların dikkatini çekerse ve yatırım alırsa gerçekten güzel yerlere gelebilecek bir uygulama gibi duruyor.

iPhone 6 (Appstore) 1 iPhone 6 (Appstore) 2 iPhone 6 (Appstore) 4

Öncelikle uygulamanın İzmir’de yaşayan insanlar için yapıldığını bilmemiz gerekiyor. Ancak uygulamanın geliştiricileri yakın çevrelerine kısa bir zaman içinde ulusal çapta gelişmeyi hedeflediklerini belirtiyor. Uygulamaya ilk girdiğinizde karşınıza basit arayüzlü ve kolay anlayabileceğiniz bir etkinlik takvimi çıkıyor. Gece saatlerinde arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmek istediğinizde ekrandaki listeye bakmanız ve ayrıntılarını kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz yol tarifi bile alabilirsiniz.

Geliştiriciler, uygulamanın yeni sürümünde Swarm’da check-in yapmak başta olmak üzere kullanıcıya birçok yeni fonksiyon sağlamayı hedeflediklerini ve daha profesyonel bir arayüz ile kullanıcıların karşısına çıkacaklarını belirtti.

Şimdilik İzmir’deki eğlence mekanlarının bulunduğu uygulamada, size en uygun partiyi veya konseri bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ana ekrandaki listede ilerleyen günlerde hangi etkinliğin olacağından ilk siz haberdar olacaksınız!

Kısacası İzmir’de yaşıyorsanız ve gece hayatınız varsa bu programı mutlaka indirmelisiniz.

Uygulamanın Android versiyonu indirmek için tıklayın.

Uygulamanın iOS versiyonu indirmek için tıklayın.

Uygulamanın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın