Facebook TV Çok Yakında Yayında!

Gün geçmiyor ki sosyal medya dünyasında yeni bir gelişme olmasın. Her geçen gün artan internet kullanımı ile beraber sosyal medya platformlarının da fazlaca kullanılması, birçok yeniliğin hızla ortaya çıkmasına ve tüketilmesine neden oluyor.
Geçtiğimiz günlerde yaptığı yenilikler ile adından sıkça söz ettiren Facebook, kendine ait bir TV kanalı ile kısa süreli yayınlar yapacağını duyurdu.Facebook TV adı altında Ağustos ayı içerisinde izleyici ile buluşacağı söylense de televizyon kanalının ne zaman aktif olacağı ile ilgili Facebook Inc.tarafından resmi ve detaylı bir açıklama yapılmadı.
Deneme yayınlarının devam ettiği,  hazırlıkların hızla sürdüğü Facebook Tv için, haber kaynağı dışında, Facebook bağlantığı yeni sekme üzeriden videoların izlenebileceği konuşuluyor.
Kaliteli yayın ve milyonlarca videonun yer alacağı belirtilen Facebook TV için Youtube’dan daha kaliteli yayınların yapılacağı da sosyal medya dünyasındaki ön görüler arasında. Test yayınlarından sonra devreye girecek Facebook TV’nin nasıl olacağı ve kullanıcılar tarafından beğenilip beğenilmeyeceği ise en önemli merak konusu.
Bekleyip görelim.

Yazar: Fikri Mesai

Bir Cevap Yazın