Facebook’ta Sizi Kimler Silmiş Öğrenmek İster Misiniz?

Facebook’tan hangi arkadaşınız sizi arkadaşlıktan çıkarmış öğrenmek ister misiniz? iOS ve Android’ten “Who Deleted Me on Facebook” uygulaması ile arkadaş listenizi izleyebilir, sizi listesinden çıkartan arkadaşlarınızı inceleyebilirsiniz.

“Benzer bir uygulama Twitter için de var mıdır?” sorunuza hızlıca cevap verelim. Evet var! “Who Unfollowed Me” uygulaması ile sizi takip etmeyi bırakan arkadaşlarınızı ve takipçileriniz arasında sizin takip etmediğiniz kullanıcıları görebilirsiniz.

fikrimesai-who-deleted-me-on-facebook-uygulamasi

Eğer Facebook’ta sizi arkadaşlıktan çıkaran kişileri görmek istiyorsanız uygulamayı indirip aktive etmeniz yeterli olacaktır. Uygulama ile daha önceden sizin arkadaşlıktan çıkardığınız kullanıcıları da görebilirsiniz, ayrıca daha önce engellediğiniz arkadaşlarınızın listesini de bu uygulama ile inceleyebilirsiniz.

Akıllı telefonumdan bu işi yapmak sıkıcı olur diyorsanız masaüstü bilgisayırınızdan da uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın masaüstü versiyonunu incelemek için tıklayınız.

Who Deleted Me on Facebook uygulamasının iOS versiyonu için tıklayınız.

Who Deleted Me on Facebook uygulamasının Android versiyonu için tıklayınız.

Who Unfollowed Me uygulamasını incelemek için tıklayınız.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın