Facebook’un Yeni Silahı “Slingshot” Görücüye Çıktı

Facebook yeni uygulaması Slingshot’ı kullanıma açtı. Daha önce de “Facebook’un Snapchat İntikamı” başlığı ile uygulamanın kısa süre içerisinde kullanıma sunulacağından bahsetmiştik. Bugün itibariyle uygulama Amerika’da kullanıma açıldı. Çok yakında cep telefonlarımızda yerini alacak.

Snapchat’e sunmuş olduğu satın alma teklifinin reddedilmesinden sonra, yeni bir teklif sunmak yerine kendi ekibi içerisinden uygulama yaratan Facebook, bu yeni girişimi ile bakalım ne kadar yol alabilecek.

fikrimesai-facebook-slingshot-uygulamasi-yayinlandi

Facebook Messenger‘a getirdiği yeni özellikler ile Slingshot hazırlıklarının sinyalini veren şirket, Slingshot ios ve android sürümlerini bugün paylaştı. Genel olarak bakıldığında Snapchat’i andıran uygulamada farklı özelliklerde dikkat çekiyor. Uygulamada Snapchat’te olduğu gibi fotoğraflar belli süreler sonra silinmiyor. Farklı seçenekleri ile video, görsel ve metinler üzerinde düzenlemeler yaparak paylaşımlarınızı eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

Ücretsiz olan uygulamanın iOS ve Android sürümü.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın