Fikrimesai 4.Bumerang Ödülleri’ne Aday Oldu

35.000’den fazla blog ve web sitesinin üyesi olduğu ülkemizin tek bağımsız yayıncı network’ü olan ve bu konuda blogger’ları destekleyen Bumerang, her yıl ülkemizin blog oscarları olarak nitelendirilen Bumerang Ödülleri’nin 4.sünü düzenleyecek.

10 Aralık tarihinde Content Marketing Konferansı ile başlayacak olan etkinliğin sonunda Bumerang Ödülleri 7 kategori de sahiplerini bulacak. En Tarz Blog, En Sosyal Blog, En İyi Çıkış Yapan Blog, En İyi Yerel Site, En Uzman Blog, En Çalışkan Site ve En Çalışkan Blog kategorilerinde değerlendirmelerin yapılacağı yarışmada ayrıca Reklam Veren & Ajanslar Kategorisi’nde de En İyi Deneyim Projesi, En İyi Content Seedig Projesi, En İyi Sosyal Medya Projesi ve En İyi Entegre Boomads Kullanımı değerlendirmeleri ile ödüller sahiplerini bulacak.

Bizlerde fikrimesai ailesi olarak “En İyi Çıkış Yapan Blog” kategorisinde yerimizi aldık ve oylarınızı bekliyoruz. Bizlere oy vererek desteklemek isterseniz tıklayınız.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın