“Gelin Üretelim” Proje Lansmanı 22 Aralık’ta Gerçekleşecek

Keel Billed İnteractive‘in proje partneri olarak desteklediği “Gelin Üretelim” Projesi’nin lansmanı için 22 Aralık tarihindeki lansman toplantısına tüm girişimci adaylarını bekliyoruz.

Lansman toplantısına davetiye almak için tıklayınız.

Sağlık sektöründeki inovasyon ve üretim odaklı fikir ve projeleri, “Gelin Üretelim” 

Projesi ile iştirakimiz Seta Medikal’in sahip olduğu güçlü altyapısından faydalanmaya davet ediyoruz.

Sağlık sektöründe inovasyonu ve üretim odaklı girişimciliği desteklemek amacıyla, sektörde üretimi hedefleyen girişimcilerin önündeki en büyük engel yüksek standartlarda fiziki üretim tesisi yatırımıdır. Bu engeli ortadan kaldırarak, halen Türkiye’nin en modern üretim tesislerinden biri olan ve 50’den fazla ülkeye ürünlerini satmakta olan Seta Medikal’in temiz odasıda üretim, paketleme ve sterilizasyon imkanlarını ile girişimcilerin önünü açmayı hedefliyoruz.

Ayrıca sağlık teknolojileri alanında hizmet ve teknolojik çözüm odaklı girişimcilere de DePark bünyesindeki teknopark ortamındaki ofisimizde, ya da üretim tesislerimizin içerisindeki kuluçka merkezi ofislerimizde yer almaya davet ediyoruz. Bioİzmir projesinin de destekleyicisi ve paydaşı olarak İzmir’in sağlık sektöründe gelişimine katkıda bulunmasını arzuladığımız bu insiyatifi başlatıyoruz.

1 Ocak 2015 tarihi itibariyle hayata geçirmeyi planladığımız projemiz hakkında ayrıntılı bilgi vermek, stratejilerimizi paylaşmak, katkı ve önerilerinizi alarak işbirliği imkanlarını görüşmek üzere, 22 Aralık 2014 tarihinde İzmir’de düzenleyeceğimiz lansman toplantısına katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Onur Takmak, CFA
Rhea Girişim

gelin-üretelim-davetiye-2

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın