Google’dan Web Tasarımcıları Kızdıracak Uygulama: “Web Designer”

Google, her geçen gün hayatımızı kolaylaştıracak yeni uygulamalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu kez yaptıkları uygulama ile özellikle web designer’lardan tepkiler gelebilir.

Geçtiğimiz aylarda Google’ın resmi blog sitesinde yapılan açıklamaya göre web tasarımcılar için ücretsiz bir program tanıtılmıştı. HTML5 tabanlı tasarım uygulamasının adı Web Designer.

Bu program ile HTML5 bazlı reklamların daha rahat ve kısa sürede hazırlanabileceği vurgulanıyor. Ayrıca bu uygulama mobil reklam yaratmak içinde biçilmiş kaftan. Malum mobilin önemi her geçen gün daha da artıyor. Zaman ve emek açısından bu program işleri kolaylaştıracak gibi.

Daha fazlası için web sitesini mutlaka ziyaret ederek kendi dizaynlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Sizde bu uygulamaya ulaşmak ve tasarımlarına başlamak istiyorsanız hemen tıklayın.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın