İzmir’li Girişimciler Ciz.io Meetup İzmir’de buluşuyor!

İzmirli girişimciler; birlikte büyük düşünmeye ve harekete geçmeye hazırlanın! İyi iş fikirlerini gerçeğe dönüştümek isteyen girişimciler için tasarlanmış yeni nesil iş modeli planlama platformu Ciz.io, İstanbul’da büyük ilgi gören ilk etkinliğinin ardından bu kez İzmir merkezli girişimcileri bir araya getiriyor.

Dijital Stüdyo ve Ciz.io işbirliği, Ege Üniversitesi EBİLTEM-TTO ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi desteğiyle 28 Mayıs’ta Bornova Originn’de gerçekleşecek Ciz.io Meetup İzmir etkinliği, girişimcileri ve alanında uzman isimleri buluşturarak hem girişimleri güçlendirmeyi hem de yeni iş bağlantıları yaratmayı amaçlıyor.

Yeni ve iyi fikirlere değer katacak seminerler, workshoplar ve networking fırsatları, girişimcilerin ve yatırımcıların iş planlarına destek olacak, yeni işbirlikleri ve açılımlara zemin hazırlayacak.

Katılmak için Ciz.io üyesi olmanız yeterli. Eğer değilseniz, etkinliğe katılım başvurunuzu yapmak için Ciz.io’ya üye olup, Ciz.io Etkinlik Kayıt sayfasından kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın