Kod Yazmadan iOS Uygulamanızı Yapın

Kod yok, dert yok, şablon oluşturmak yok! Artık sende bir iOS uygulaması yapabilirsin ve bu bir şaka değil!

Faaliyete geçtiğinden beri fenomen haline gelen AppArchitect size kendi uygulamanızı yapabileceğiniz muhteşem bir fırsat sunuyor. Bu uygulama ile sıfır kodlama deneyimi ile basit işlemler yaparak özel iPhone ve iPad uygulamaları yapabilirsiniz.

Sistemi açtıktan sonra  iphone ya da ipad uygulamala tercihlerinizi yaparak panoya yönlendiriliyorsunuz.  Burada istediğiniz ara yüz tasarımını seçerek keyfinize göre bir arayüz oluşturabilirsiniz. Bu arayüze çeşitli eklentiler(fotoğraf, buton, sosyal medya ikonları vb) yükleyebilir uygulamanızı zenginleştirebilirsiniz.

Yaptığınız çalışmayı test ettikten sonra uygulamasını App store’in onayına sunup uygulamanızı keyifle kullanabilirsiniz. İşte bu kadar basit. Artık herkes kendi uygulamasını kod bilgisi olmadan yapabilecek.

Bu hazine değerindeki uygulamayı incelemek ve kendi iOS uygulamanızı yapmak için tıklayın.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın