Linkedin’ den 2 Yeni Özellik! 

Profesyonel iş ağ olarak 2003 yılında hayatımıza giren ve geçtiğimiz nisan ayında 500 milyon kullanıcıya ulaşan Linkedin, kullanıcıları için çoklu fotoğraf ve video özelliğini devreye soktu.
Kullanıcılar ve şirketler artık birden fazla fotoğraf ekleyerek, önemli etkinliklerini bağlantılarına daha detaylı aktarabilecek. Tek bir yayında paylaşmak üzere en fazla dokuz fotoğrafın seçebildiği bu yeni özellik, yayınlamak için fotoğraf seçemeyenlerin sorununu ortadan kaldıracağa benziyor.
Linkedin kullanıcılarına sunulacak bir diğer yenilik ise, video yayını. Konu ile ilgili Linkedin Blog’ta yer alan açıklama şu şekilde;
”Yakında, videolarınızı LinkedIn uygulamasından doğrudan kaydetmek ve göndermek, mesleki içgörülerinizi ve perspektiflerinizi paylaşmanın başka bir yolunu sunmak için hazır olacaksınız. Şu anda bunu mobil cihazlardaki küçük bir grup üyeye sunmaya başladık, ancak yakında erişebileceğinizi bekleyebilirsiniz.”
Açıklama bizlere pek detay vermese de yakında bu özelliği birçok kullanıcı ve şirketin bağlantıları için kullanacağı kesin. Son olarak Linkedin’in bu iki özellik ile daha  renkli ve hareketli bir hale geleceğini de söylemeden geçmeyelim.

Yazar: Fikri Mesai

Bir Cevap Yazın