Renault İle CERN’de Benzersiz Bir Deneyime Ne Dersin?

National Geographic Channel’in ünlü belgesel yayını “Zihin Oyunları” size muhteşem bir fırsat sunuyor. Programın Resmi Sponsoru olan Renault’un desteği ile CERN’e gitmeye ne dersiniz?

Cevabınız “Evet” ise bu yarışma tam size göre. Renault’un hazırlamış olduğu #hedefCern yarışmasına katılarak size sorulan cevaplara doğru yanıt verip bu muhteşem ödülü kazansbilirsiniz.

Üç farklı ödülün dağıtılacağı bu eğlenceli yarışmada çekiliş ile birinci gelen yarışmacıya Fransa’da 2 gece 3 günlük bir seyahat ve İsviçre’de bulunan CERN Araştırma Merkezi’ni ve Atlas Ziyaretçi Merkezi ile “Parçacıklar Dünyası” sergisini gezme imkanı verilecek. Çekiliş sonucu büyük ödülü kazanamayan 10 kişiye de Renault’un elektrikli aracı Twizy’nin maketi hediye edilecek ve 10 kişiye de Nat Geo Labirent kalem hediye.

Yarışmaya katılım çok kolay, Facebook veya Twitter hesabınızı direct bağlayarak ya da üyelik formunu doldurarak yarışmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Günlük toplam 4 kere katılma hakkınızın olduğu soru-cevap bölümünde her turda size toplam 10 soru sorulmakta. Her tur sonucunda size bir çekiliş hakkı tanınmakta, eğer sorulan 10 soruya da doğru cevabı verirseniz 10 çekiliş hakkı kazanabiliyorsunuz. 21 Ekim 2014’te sona erecek yarışmaya katılmak ve bu muhteşem hediyeleri kazanma şansını elde etmek istiyorsanız hemen tıklayın.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın