Scroll-o-Meter ile Araştırmalarınızı Eğlenceli Hale Getirin

Bilgi paylaşımının hızla gerçekleştiği, bilginin bir tık ötemizde olduğu günümüzde bir çok farklı kaynaktan bilgiye ulaşmak gün geçtikçe daha da kolaylaşıyor. Özellikle bilimsel araştırmalara ulaşma konusunda internet zaman açısından önemli bir avantaj.

Ama bazen aradığınız bilgi karşınıza hemen çıkamayabiliyor. Girdiğiniz bir sitede aradığınız şeyi ararken epey zaman harcayabiliyorsunuz ve bazen öyle siteler denk geliyor ki ekranı aşağıya kaydırmak tam bir ızdırap olabiliyor.

Scroll-o-meter

İşte Google Crome bu sıkıntılı durumu eğlenceli bir hale getirebilecek bir uygulamayla bizleri tanıştırdı. “Scroll-o-Meter” uygulamasıyla sitenin diplerine doğru çıktığınız yolculukta ekranınızın hemen altında mouse hareketinize göre ilerleyen bir insan görebilirsiniz Sizin hareketinize göre ilerleyen bu insan sayesinde ne kadar mesafeniz kaldığını da görebilirsiniz. Bir nebze olsa sıkıntınızı azaltarak eğlenceli bir araştırma süreci yaşatan bu uygulamayı Crome Web Mağazası’ndan indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Scroll-o-Meter

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın