Slingshot Güncellendi Kullanıcılar Rahat Bir Nefes Aldı

Geçtiğimiz aylarda Facebook’un Snapchat’e rakip olarak çıkarttığı Slingshot uygulamasına yeni bir güncelleme geldi. Kullanıcıların en çok şikayetçi oldukları konu olan bir fotoğraf ya da video aldığınızda, içeriği görmek için sizinde bir şeyler göndermek zorunda olma durumu kısmen ortadan kalktı.

Yeni güncelleme ile artık karşı taraftan bir fotoğraf ya da video geldiğinde size karşı bir gönderim yapıp yapmayacağınızı soruyor ve böylece herhangi bir gönderim yapmadan gelen bildirimi açabiliyorsunuz.

slingshot_change

Bakalım bu değişiklikten sonra uygulamaya olan ilgi ne derecede değişecek. Şu an için Facebook’un poke(dürtme) başarısızlığından sonra ikinci girişimi olan bu uygulama, takliti olan Snapchat’in tahtını ne kadar sallar bilemeyiz ama son yapılan değişim uygulamanın en azından tercih edilebilir yönünü arttırmış durumda.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın