Ülker Caramio’nun iPhone 6 Plus’a Yaptığı Eğlenceli Gönderme

Geçtiğimiz günlerin en çok konuşula olaylarından biri de iPhone 6 Plus’ta meydana gelen bükülmelerdi. Rekabetin acımasızca sürdüğü akıllı telefon yarışında Apple’ın rakiplerinin yanısıra farklı sektörlerden markalarında konuyla ilgili yaşanan problemi “ti”ye alan paylaşımlarla karşılaşmıştık. Bununla ilgili daha önce de “iPhone6 Plus’ın Bükülmesi İle İlgili Geyikler” adı altında konuyla ilgili esprili yaklaşımların yapıldığı çalışmaları eklemiştik.

Ülkemizdeki bazı önemli markalarda konuya Fransız kalmayarak çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi. Bunlardan en yaratıcısı kuşkusuz Ülker Caramio’nun “Beni de arka cebine koysan, ben de böyle eğilirim. Nedir yani.” sloganıyla yapmış olduğu paylaşımdı. Kısa sürede hızla yayılan bu paylaşımın ardından Caramio “#Caramio Reklam Filmi Acayip Sloganlar – 9” başlıklı Youtube videosunu yayınlayarak işi daha da eğlenceli hale getirdi.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın