Yenilenen Foursquare İle İşletmenizi Bir Adım Öne Çıkarın

Foursquare, daha önceki “İşte Karşınızda Yenilenen Foursquare” başlıklı yazımızda da belirttiğimiz gibi bugün yapılan güncelleme ile tamamen yenilendi. Uygulama artık neleri beğendiğinizi öğreniyor ve sevdiğiniz yerlere yönlendirmeler yapıyor.

fikrimesai-isletmeler-icin-foursquare-kullanimi

İşte bu durumda yerel işletmeler içinde yeni bir fırsat doğuyor. Yenilenen uygulama ile sunulan şeyleri beğenecek müşterilerle işletmenizi bir araya getirmeniz çok daha kolay.

İnsanlar benzersiz pastalarınızdan, mükemmek kahvenizden,birbirinden güzel ev yemeklerinizden, uygun fiyat politikalarınızdan ve sunduğunuz eşsiz hizmetten mi bahsediyor? Bu ve bunun gibi birçok olumlu yorumu söyleyen kullanıcılara bu özellikler vurgulanacak ve potansiyel müşterilerinizde bu tavsiyeler üzerinden bu özelliğinizin farkına varacak.

fikrimesai-foursquare-tavsiyeler

Yenilenen uygulama ile kullanıcılara işletmenizde en çok hangi ürününüz ile tanındığınızdan bahseden bir tavsiye yayınlayabilirsiniz. Üstelik bu işlem sadece birkaç saniyenizi alıyor. Tavsiyenizi yazdıktan sonra mekan sayfanızın özel bir yerinde görerek dikkatleri üzerine toplayacak. Ayrıca kampanyalarınızda bu sayfada görünecek böylece kullanıcıların dikkati yine sizing üstünüzde olacak. Bu yeni uygulama ile yerel işletmenizin ön plana çıkması artık daha da kolay. Bu yenilik ile artık kullanıcılar beğenecekleri mekanlarla bir araya gelebilecek. İşletmeniz için Foursquare çözümlerini daha ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Yazar: Onur Çetin

Dokuz Eylül Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans mezunu yazarımız İzmir'in ilk sosyal medya ajansı olan Keel Billed Interactive'de Marka Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Zon Production 'ın kurucu ortaklığını yürütmektedir. Digital Marketing ve Sosyal Medya herşeyidir. İnovatif, girişimci, kalabalıkta fark edilen, kendi yağında kavrulan bir insanoğludur kendisi. @onurcetin

Bir Cevap Yazın