Babalar Günü Kickstarter’ları

Eğer babanıza alacak bir hediye hala bulamadıysanız, bu kickstarter’lar size yardımcı olabilir. Mashable tarafından hazırlanan listede birbirinden yaratıcı ve can alıcı hediyeler ve uygulamalar mevcut.

7 kickstarter’dan oluşan listeye bir göz atalım:

1. The iZZi Slim

fikrimesai-babalar-gunu-1

The iZZi Slim, iPhone’lar için 3 farklı kamera desteği sağlıyor.

2. The BioLite BaseCamp Stove

fikrimesai-babalar-gunu-2

Bu kickstarter mangalcı babalar için nadide bir parça. Bu mangal üstün teknolojisi sayesinde hem etinizi daha lezzetli pişiriyor hemde elektronik aletlere enerji sağlıyor. Bir yandan mangal yaparken bir yandan telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

3. Brew Jacket Immersion

fikrimesai-babalar-gunu-3

Bu kickstarter bir damacana içinde bulunan biranızı fermante ederken bir yandan da soğumasını sağlıyor.

4. Magic Phone Stand

fikrimesai-babalar-gunu-4

Sihirli telefon tutucu diye türkçeleştirebileceğimiz bu kickstarter, telefonlarınızı şarj ederken sanki uçuyormuş hissi veriyor.

5. GoPlug Bag

fikrimesai-babalar-gunu-5

Teknoloji delisi babalar için bir ürün daha. Bu çantada küçük bir bateri var ve her tüürlü elektronik aletinizi sarj etmeyi sağlıyor.

6. iStick USB Flash Bellek

111122112111

Şeklinden de anlayacağınız üzere bu flash bellek bilgisayardan aldığınız datayı iPhone gibi iOS ürünlere aktarmanızı sağlıyor.

7. ANVTR Virtual Reality Kit

fikrimesai-babalar-gunu-7

Eğer Oculus Rift kickstarter gemisini kaçırdıysanız bu sizin için ikinci bir şans! Kafa seti, kumandası ve oyun kutusu ile birlikte servis edilen bu kickstarter sizi sanal dünyanın derinliklerine çekmeye yardımcı oluyor.

Bir Cevap Yazın