Haftanın En İyi 5 Uygulaması

fikrimesai-feedaycollage-uygulamasi-indir

Feeday
Feeday iOS 8’in bildirim merkezi widget akıllı kullanan bir Instagram istemcisi. Bildirimler menüsünden “bugün” bölümünde mevcut Instagram içeriğinden hızlı bir enstantane almak için widget’ı etkinleştirin ve ana Instagram uygulamasını doğrudan açmak için bir fotoğraf üzerine dokunun.

fikrimesai-flipagram-uygulamasi-indir

Flipagram
Flipagram’da bu hafta yeni bir güncelleştirme gerçekleştirdi. Flipagram büyük müzik şirketleriyle anlaşma sağladı. Bununla birlikte kullanıcılar fotoğraf ve videolara şarkı ekleyebilecek ve bu uygulamayı kullanan ünlülerin şarkıları keşfedilebilir.

fikrimesai-red-bull-alert-uygulamasi-indir

Red Bull Alert
Red Bull Alert, sevdiğimiz veya takip ettiğimiz sporların görüntüleri ve sesleri ile uyandırıyor. Ayrıca bu uygulama kaç kere ertele butonuna bastığınızı sayarak size uyanma performansınızı rapor ediyor.

fikrimesai-shuffle-island-uygulamasi-indir

Shuffle Island
Shuffle Island’ın asıl amacı oyundaki sevimli canavarlara hedeflere doğru rehberlik etmek bu şekilde onları tuzağa düşürmek. Fakat oyun göründüğünden çok daha zor.

fikrimesai-wifi-mapper-uygulamasi-indir

WifiMapper
OpenSignal Wi-Fi hotspot-mapping uygulamasını bu haftaya ortaya çıkardı. WifiMapper dünya üzerinde 3 milyon Wi-Fi alanını kapsıyor. Bu şekilde şifreler ve güvenlik değerlendirmesi gibi şeyler tutuluyor.

WifiMapper sayesinde bu uygulamayla bağlandığınız Wi-Fi ağları tutuluyor ve nerede, ne zaman hangi ağa bağlı olduğunuzu görebiliyorsunuz.

Yazar: Metin Peker

Bir Cevap Yazın