Kızının Göz Bandı Takma Zorunluluğunu Eğlenceye Çeviren Baba

Kötü bir durumu elinden geldiğince olumlu bir duruma çeviren baba küçük ve sevimli tasarımlar ile kızının yüzünün gülmesini sağlıyor.

Layla küçük bir katarakt sorunu ve sağ gözünde görme bozukluğu ile dünyaya gelmiş. Bu zayıf gözü güçlendirmek için günde 2 saat sol gözüne göz bandı takmak zorunda. Küçük yaşta uygulandığı takdirde daha çabuk sonuç veren uygulama gözün daha iyi gelişmesi ve göz tembelliğinden kurtulması için gerekli.

Ancak Layla her gün göz bandı takmaktan pek memnun olmuyor. Baba’nın çözümü ise gayet yaratıcı ve kızının yüzünü gülümseten cinsten.

fikrimesai-tasarim-goz-bandi-buyutec fikrimesai-tasarim-goz-bandi-cizgi-kahraman fikrimesai-tasarim-goz-bandi-kalp fikrimesai-tasarim-goz-bandi-kartal-goz fikrimesai-tasarim-goz-bandi-kirmizi-goz fikrimesai-tasarim-goz-bandi-korsan fikrimesai-tasarim-goz-bandi-layla fikrimesai-tasarim-goz-bandi-mantar fikrimesai-tasarim-goz-bandi-minik-goz fikrimesai-tasarim-goz-bandi-sert-bakis fikrimesai-tasarim-goz-bandi-yuvarlak fikrimesai-tasarim-goz-bandifikrimesai-cocugu-icin-goz-bandini-boyayan-baba

Bir Cevap Yazın